DĀRZA UN MEŽA TEHNIKAS NOMA

Dārza un meža tehnika viennozīmīgi ir sezonāla prece, ne vienmēr ir vēlme, vajadzība vai iespējas iegādāties vairākus simtus vai tūkstošus vērto tehniku sava lauku īpašuma, vai piemājas mauriņa iekopšanai un citiem dārza darbiem. Piedāvājam tikai jaudīgākās dārza un meža tehnikas nomu, ar piegādi visā Latvijas teritorijā.

Iznomā sev nepieciešamo instrumentu, iekārtu pie zinošiem un ar vairākus gadus pieredzi dārza tehnikas tirdzniecībā uzkrājušiem dīleriem. Mūsu dārza un meža tehnikas nomas sortiments sastāv no:

DĀRZA TRAKTORI:

Sākot ar mazjaudās mauriņa traktoriem kas paredzēti mauriņa iekopšanai līdz, pat īpaši jaudīgiem dārza traktoriem kas paradzēti aizaugušu un aizlaistu platību iekopšanai.

ZĀLES MAURIŅA PĻAUJMAŠĪNAS:

Mauriņa pļaujmašīnas ar pašgājēja funkciju, mulčēšanas fuknciju, un izmešanu uz sānu.

TRIMMERI UN KRŪMGRIEŽI:

Vieni no jaudīgākajiem trimmeri un krūmgriežiem no pārbaudītiem ražotājiem, kā Al-Ko, Stiga un Oleo-Mac

AUGSNES APSTRĀDES AGREGĀTI:

Augsnes apstrādei piedāvājam iznomāt augsnes frēzes, kultivatorus, motoblokus un citu augsnes apstrādes tehniku.

 

DĀRZA UN MEŽA TEHNIKAS NOMAS NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI:

Par iekārtu, inventāra pieejamību lūgums interesēties noliktavā zvanot (+371 20019555), lai noskaidrotu vēlamās iekārtas pieejamību. Fiziskām personām par drošības naudas apmēriem zvanīt uz norādīto tālruni. Juridiskām personām pirms iekārtu saņemšanas, lūgums pārliecināties, ka līgums ir noslēgts un darbinieks ir pilnvarots pasūtīt un / vai saņemt iekārtu.

KĀ NOSLĒGT DĀRZA UN MEŽA TEHNIKAS NOMAS LĪGUMU

Juridiskām un pašnodarbinātām personām sadarbības līguma noslēgšanai nepieciešams iesūtīt SIA „ZEMGALI” grāmatvedībā uz e-pastu rent@darza-tehnika.lv Jūsu uzņēmuma rekvizītus, kontaktinformāciju ar norādi „Līguma noslēgšanai”. Pretī uz savu e-pastu saņemsiet sadarbības līguma veidlapas, kuras nepieciešams aizpildīt, parakstīt un iesniegt Jelgavā, Rūpniecības ielā 37a vai, to nodot kurjeram tehnikas piegādes brīdī.

Sadarbības līgums jāparaksta personai ar paraksta tiesībām vai tās pilnvarotam pārstāvim, iesniedzot pilnvaras oriģinālu.

Sadarbības līguma pielikumā jānorāda pilnvarotās personas, kuras vēl bez paraksta tiesīgās personas būs pilnvarotas uzņēmuma vārdā pasūtīt un saņemt iekārtas. Pilnvaru var sagatavot pēc parauga vai arī brīvā formā uz sava uzņēmuma veidlapas.

Personām, kuras noslēgušas sadarbības līgumu ar SIA „ZEMGALI” iespējams pieteikties elektroniskajiem rēķiniem, iesniedzot pieteikumu divos eksemplāros par e-rēķinu saņemšanu. Pēc pieteikuma abpusējas parakstīšanas tas tiek pievienots kā pielikums sadarbības līgumam un ir neatņemama tā sastāvdaļa, un turpmāk rēķinus saņemsiet tikai elektroniski uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

 

PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠU TEHNIKAS VIENĪBU DĀRZA UN MEŽA TEHNIKAS NOMU:

UZMANĪBU: Jūsu ievērībai, cenas norādītas par vienas kalendāro dienu. Par atsevišķu samaksu piedāvājam Jūsu izvēlētās dārza vai meža tehnikas piegādi visā Latvijas teritorijā. Dārza un meža tehnikas nomas cenā nav iekļauta degviela un piegādes izdevumi!