PREČU PIEGĀDE

* Standarta piegādes laiks precēm kuras pieejamas noliktavā ir 1-3 darba dienas, ja vien konkrētajam produktam nav norādīts citādi.
Mēs piegādājam preces uz mājām, uz preču izsniegšanas punktiem “pakomātiem” visā Latvijā. Precīzāka informācija par preču piegādes izmaksām un izsniegšanas vietām ir sniegta zemāk.

PREČU SAŅEMŠANA VEIKALĀ

Preču izsniegšanas pakalpojums veikalā ir bezmaksas. ŠEIT var atrast darba laiku un koordinātas.
Ja esat izvēlējies preci (-es) saņemt veikalā, prece (-es) tur tiks piegādāta 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs jums paziņosim pa e-pastu vai SMS.
Lai saņemtu pasūtījumu, būs jānosauc pasūtījuma numurs vai jāuzrāda pasūtījuma apstiprinājumu. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju.

PREČU PIEGĀDE UZ PAKOMĀTIEM

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu vai pasta nodaļu Omniva, DPD, Latvijas Pasts, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).
Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).
Pasūtījuma piegādi uz Latvijas Pasta nodaļu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (38 x 38 x 58 cm) un svaru (līdz 20 kg).
Pakalpojuma izmaksas var atšķirties atkarībā no pakalpojumu sniedzēja no 3,99 € līdz 9,99 €.

PREČU PIEGĀDE UZ MĀJĀM

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

Svarīgi! Dažām precēm ir nestandarta piegādes laiks. Precīzs piegādes laiks ir norādīts mājaslapā.
Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00.
Ja esat pasūtījis vairākas preces, tās var tikt piegādātas atsevišķos sūtījumos, jo tās tiks vestas no dažādām noliktāvām. Papildu maksa par to netiek iekasēta.