dārza un meža tehnika

PAR MUMS

SIA ZEMGALI sākotnēji 2009.gadā radīts, kā specializētais autoservisa iekārtu un specinstrumentu mazumtirdzniecības uzņēmums. Tomēr laikam ejot un uzņēmumam atīstoties, pēc pieaugošā klientu pieprasījuma ar 2019.gadu esam uzsākuši arī dārza tehnikas un dārza instrumentu mazumtirdzniecību. Mūsu piedāvātajā dārza tehnikas sortimentā atradīsiet tikai atpazīstamāko un kvalitatīvāko dārza tehnikas un piederumu ražotāju produkciju.

100% datu aizsardzība iepērkoties – internetveikals darza-tehnika.lv zmanto SSL sertifikātu, kas garantē datu šifrēšanas autentiskumu, tādā veidā aizsargājot datus no pārņemšanas vai krāpšanas.

Mēs priecājamies un lepojamies ar pozitīvām atsauksmēm par mūsu apkalpošanu: par laikus saņemtu kvalitatīvu tehniku, par ātru piegādi vai naudas atgriešanu utt. Mūsu darbības pamatprincips – apmierināts klients, jo tikai apmierināts klients vēlēsies atkārtoti iepirkties mūsu veikalā.

Mūsu mērķis nav tikai tehnikas pārdošana! Jau izsenis arī pirms tiešās dārza un meža tehnikas tirdzniecības uzsākšanas SIA ZEMGALI darbībā lielu lomu spēlējuši Latvijas lauksaimnieki un darbs, kas saistīts ar viņu tehnikas apkalpošanu.

Interneta veikalā atradīsiet dažādas preces: Mauriņa traktorus, visa veida zāliena pļaujmašīnas, augstspiediena mazgāšanas iekārtas, nulles pagrieziena raiderus un daudz cita. Pēdējo gadu laikā esam īpaši sevi pierādījuši, ne tikai klientiem ar ātrām piegādēm, garantijas jautājumu risināšanu, bet arī pašiem dārza un meža tehnikas ražotājiem, kā Solos by Al-Ko, Cub Cadet, Stiga, Echo, Scheppach, Lumag un citiem!

Dārza un meža tehnikas ražotāji – Viss lielākais gandarījums ir Latvijā veiksmīgi atīstītais servisa centru tīkls! Pateicoties sadarbībai ar tehnikas ražotājiem un Latvijā vadošajiem dārza un meža tehnikas servisiem esam izveidojuši ievērojamu dārza un meža tehnikas servisa tīklu, lai katra pārdotā tehnikas vienību garantijas remonta gadījumā būtu iespējams salabot, diagnosticēt maksimāli ātrākos termiņos. Ar autorizēto garantijas servisa centru sarakstu variet iepazīties šeit: servisa centrs

Sadaļā Tūrisma preces izvēlieties visu, kas nepieciešams  piknikiem, nometnēm, atpūtai un citām izklaidēm. Dzīve ir skaista, izbaudīsim to, ieprieciniet sevi!

Informējam, ka integrācijas darbu dēļ sistēmā var rasties traucējumi. Atvainojamies par īslaicīgām neērtībām.
Rodoties jautājumiem, lūdzam vērsties klientu apkalpošanas centrā pa elektronisko pastu
[email protected] vai pa telefonu +371 20 019 555